محل تبلیغات شما

در این بخش به بررسی امکانات و ویژگی های افزونه تعیین قیمت توسط مشتری می پردازیم، برای کسب اطلاعات از افزونه Yith woocommerce Name Your Price ما را انتها این مطلب همراهی کنید.

چرا نیاز به استفاده از افزونه تعیین قیمت توسط مشتری دارم؟

افزونه Yith Woocommerce Name Your Price به کاربران و مشتریان این امکان را می دهد تا مبلغ محصولات را مشخص کرده سپس پرداخت و دریافت کنند. با استفاده از این افزونه ارتباط خود را با کاربرانتان تقویت کنید.

حتما با خودتان می گویید اگر مشتری مبلغ کمی در نظر بگیرد من ضرر می کنم اما اینطور نیست شما می توانید برای محصولات این امکان را در نظر بگیرید که ضرر نکنید. به عنوان مثال: فایل pdf، مطلب، فیلم و یا پادکست های آموزشی را می توانید در فروشگاهتان قرار دهید و حداقل یا حداکثر قیمت را مشخص کنید و بهترین مبلغ را به کاربران پیشنهاد دهید. همچنین اگر می خواهید برای محصولی تخفیف بگذارید می توانید از این افزونه استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه می توانید نظر کاربران و مشتریان را نسبت به فروشگاهتان افزایش دهید و فروش بیشتری داشته باشید و همچنین تجربه کاربری خوبی را برایشان فراهم کنید.

برای مشاهده ادامه این مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

منبع: افزونه تعیین قیمت توسط مشتری

قالب صفحه فرود باران

افزونه ادان های رایگان المنتور Happy Elementor Addons

افزونه بازاریابی AffiliateWP

افزونه ,مشتری ,قیمت ,استفاده ,توانید ,تعیین ,توسط مشتری ,می توانید ,قیمت توسط ,تعیین قیمت ,از این

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دَه دَقیقه یِ آخر ...